معرفی ۸۰ تخریبچی گردان یاسین با شماره مزارشان منتشر شد

مدیر انتشارات «دیانت مشهد» گفت: کتاب «از موج تا اوج: معبری بر دل دریادلان تخریبچی گردان یاسین»، خاطرات «علیرضا دلبریان» را در بردارد این اثر ضمن معرفی ۸۰ رزمنده تخریبچی به شماره مزار آنها نیز اشارتی دارد.

محمدصادق کراچیان مدیر انتشارات «دیانت مشهد» در گفت‌و‌گو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین آثار این انتشارات اظهار داشت: کتاب «از موج تا اوج: معبری بر دل دریادلان تخریبچی گردان یاسین»، خاطرات «علیرضا دلبریان»، به اهتمام «سید محمد هاشمی» تدوین شده است. علیرضا دلبریان از رزمندگان لشکر ۲۱ امام رضا(ع) و گردان غواصی یاسین است. در این اثر، خاطره‌‌ای نیز از شهید «بابک طاهری»، که در دوران دفاع مقدس، مانند شهید «حسین فهمیده» عمل کرد، نقل شده است.

وی ادامه داد: نزدیک به ۸۰ رزمنده گردان یاسین در این کتاب معرفی می‌شوند و البته این کتاب وجه توصیفی را ارائه می‌دهد.

وی به تفاوت این اثر و سایر آثار نظیر آن اشاره و بیان کرد: فرق این اثر با سایر کتاب‌های مشابه در این است که در کتاب «از موج تا اوج: معبری بر دل دریادلان تخریبچی گردان یاسین» شماره مزار شهدا هم مشخص شده است، این کتاب در تیراژ هزار جلد ۹۶ صفحه و قیمت ۴۰۰۰ تومان منتشر شده است.

کراچیان درباره دو اثر زیر چاپ انتشارات دیانت مشهد گفت: چاپ دوم کتاب «اجرای برتر» در دست است؛ این اثر این کتاب گزارشی از کار‌گاه‌های آموزشی مجریان نماز جمعه در دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه خراسان رضوی است که سالانه میزبان مجریان متعددی از سراسر کشور است. این اثر در چاپ اول ۱۷۲ صفحه بود اما در چاپ دوم ۱۶ صفحه مطلب افزوده شده است.

مدیرانتشارات «دیانت مشهد» افزود: کتاب «اجرای برتر» در قالب گزارش‌هایی از صاحب‌نظران و پژوهشگران این عرصه به بررسی اصول گویندگی و ویژ‌گی‌های یک اجرای موفق در حوزه اجرای فریضه نماز جمعه و مجری‌گری می‌پردازد.

به گفته وی، کتاب دیگر معرفی نرم‌افزار آلتیوم با عنوان «طراحی شبیه سازی و اجرای مدارهای الکتریکی و الکترونیکی با استفاده از نرم افزار کاربردی آلتیوم و نرم افزار اورکات» است؛ در این اثر استفاده از نرم افزار توضیح داده شده است. مبنای کتاب آموزشی است و بیشتر برای نیاز دانشگاه و صنعت با تالیف محمد دائمی عطاران شده است، این اثر آموزشی در ۱۸۶ صفحه به همراه نرم افزار وارد بازار خواهد شد.

این خبر در سال ۱۳۹۲ منتشر گردید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =