مجموعه مباحث “راه رسیدن به نور” کتاب شد

انتشارات دیانت مجموعه مباحث “راه رسیدن به نور” را به قلم فاطمه علمداری منتشر کرد.

به گزارش انتشارات دیانت کتاب “راه رسیدن به نور” عنوان مجموعه مباحثی است که فاطمه علمداری دوره‌های آموزشی آن را، به همین نام، در سراسر کشور برگزار می‌نماید.

اولین جلد از این مجموعه به موضوع پیش نیاز آموزشی برای دورۀ خودشناسی بر مبنای قرآن کریم و گفتارهای ائمه اطهار پرداخته است.

نویسنده در مقدمۀ کتاب با تأکید بر اینکه اثربخشی این دوره‌ها و درخواست دانش‌پژوهان و عموم مردم برای به بند درآوردن مباحث، دلیل اصلی تألیف این کتاب بوده است، می‌گوید: دانش‌پژوهان با حضور کامل در این دوره‌ها، اثربخشی خاصی در زندگی، دیدگاه، افکار و نگرش‌هایشان به جهان آفرینش لمس کرده‌اند.

وی می‌افزاید: تکنیک‌هایی در محتوای دوره به مخاطبین آموزش داده می‌شود که آنها براساس این آموخته‌ها می‌توانند مسیر خود را بیابند و با پا گذاشتن در مسیر قرآن کریم و برگرفتن سبک زندگی از آیه‌ها و احادیث زندگی سالم و مسیر سعادت را طی کنند.

فاطمه علمداری با اشاره به اینکه مباحث راه رسیدن به نور شامل هفت جلد دیگر نیز می‌باشد، عنوان کرد: مباحث مورد نظر در تألیفات بعدی به ترتیب عبارتند از: خودآکاهی، راه های پاک سازی اندیشه، سلاح مبارزه، جهان بینی، آنالیز پیام‌های مغزی، روش‌های درمانی و عشق معنوی.

جلد اول این کتاب در دو فصل با عنوان شرح حال، زندگی نامه و کلیات و همچنین پیش نیاز آموزشی، در ۸۰ صفحه و با قیمت ۴۰۰۰۰ ریال توسط انتشارات دیانت در پائیز ۱۳۹۵ منتشر و روانه بازار شده است.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ − سیزده =